קורס ניהול קהילה - קהילות או לא להיות

שיתוף פעולה חוצה קהילות המובילות בישראל

קורס הקהילות של טוליק ועינבל אבוטבול שילמד אותכם להשיג יותר קהל , יותר מעורבות , יותר כסף מהקהילה והכי חשוב הכול באותנטיות בלתי מתפשרת בשיטות שעובדות בשטח! – לא משנה אם אתה בעלים של קהילה קיימת או רק מתכנן קהילה בדרך , הכלים התובנות והשיטות שעינבל וטוליק על ידי ניסוי וטעייה זיקקו לך את מה שתאכלס עובד היום בשטח! (פרטים בסרטון).

אתם מקבלים בעצם 2 קורסים במחיר 1!

סרטון הסבר קצר מטוליק ועינבל

מה מצפה לכם בקורס?

מה שמצפה לכם בקורס זה לימוד פרקטי בלבד של הדברים הכי חשובים לקהילה , ללא תיאוריות ופרקטיקות שנראות טוב על מצגות , אלא תכלס מה אנחנו בתור בעלי קהילה מצליחה עושים בשטח , במידה שאתם אנשים פחות ספונטניים ולא דוגלים באותנטיות אמיתית אני מזהיר שאתם פחות תתחברו לתכנים , אבל במידה שאתם כן כאלה זה הדבר הכי טוב שתעשו לעצמכם לדייק את העשייה שלכם מתוך אמונה שזה הדבר הנכון לעשות.

אתם תקבלו את השיטות המתקדמות ביותר שעובדות בתחום של יצירת תוכן בקהילה , מעורבות , גדילה והכי שוב יצירת לידים וכסף לעסק שלכם או לעמותה שלכם (בלי זה אין זכות קיום למשהו ארוך טווח לרוב) , זהו קורס שמיועד למי שרוצה להרוויח מהקהילה שלו ולהגדיל אותה למקסימום האפשרי בלי להתבייש ומצד שני לעשות עם עצמו תיאום ציפיות אמיתי שסבלנות ועבודה לטווח ארוך הם MUST

תוכן הקורס

הרחב הכל

למי זה מיועד?

הקורס מיועד למי שעדיין לא התחיל קהילה וגם כאלה שהם בעלי קהילות חדשות שיקבלו בסיס איתן לעשייה שלהם , אבל גם בעלי קהילות ותיקות יקבלו כלים ושיטות שמעט משתמשים בהם לייצר תוצאות יוצאות דופן בתחומם שטוליק ועינבל דוגלים בהם.

במידה שאתם מחפשים ללמוד את התחום ולחפש לקוחות בתחום ישנו פרק מיוחד שאחרי שתעברו את הקורס תוכלו לפנות למסלול שנתינת שירות בתחום הקהילות בלבד או בנוסף לניהול קהילה משלכם. (אם יהיה פיגוש ממש ננפיק תעודה רישמית שתהיה תו תקן בתחום).

למה תאכלס חובה להצטרף ?

בואו נהיה אמיתיים אתם כרגע קוראים את הדף הזה , כי אתם מכירים את עינבל או טוליק עוקבים אחריהם ולומדים מהם.

עינבל היא ללא ספק המומחית מספר אחד בנישת הקהילות עם משמעות בארץ ונותנת השראה בעשייה שלה הבלתי פוסקת לבעלי קהילות בישראל ובעלים של סיירת מנק”ל

טוליק הוא הבעלים של קהילת היזמות הגדולה בארץ החשדניסטים ועוד עשרות קהילות שחלקם היו בסיס לעסקים שלו וחברות שלו. לא תרצו ללמוד מאנשים כאלה שעברו את הדרך שלכם? 

יש לכם את הסילבוס פה למטה , זה הסילבוס ההתחלתי ויכול להיות שיהיו עוד תוספות לפי הפידבקים שנקבל. התוספות כמובן יהיו ללא עלות לכל מי שכבר רכש!

תנצלו את ההזדמנות שאתם רואים את הקורס הזה יחסית בתחילתו לקפוץ על המחיר שהוא בדיחה לעומת מה שיש בפנים ורק יישום של אחד השיעורים נותן החזר השקעה אדיר!

מי מעביר את הקורס?

טוליק

אנטולי (טוליק) איידלמן יזם סידרתי והבעלים של קהילת החשדניסטים , קהילת יזמי האונליין הגדולה בארץ , טוליק בונה את כל עסקיו מבוססי קהילה ומנהל את הקהילה הגדולה שלו החשדניסטים שהיא דמות לחיקוי לקהילות רבות שמחפשות להיות “מדורת השבט” בתחומם , טוליק לעולם לא חשף את השיטות שלו מכיוון שלא לימד את התחום ואתם תקבלו את הכול באופן ייחודי בקורס הזה.

inbal

עינבל אבוטבול.בונה קהילות השפעה לבעלי עסקים בפייסבוק כבר שנים.
מנהלת קהילת סיירת מנק”ל-במה שיתופית (חיבורים,שתפים,כלכלה שיתופית),שאוטוטו ממש גם תקבל מתחם עבודה פיסי למשפיעני רשת בטבע בדרום הארץ..
מלווה מנהלי קהילות ובעלי עסקים ליצירת מומנטום שווקי בקהילות.
בשנתיים האחרונות נפתחו תחת ידי מעל 1000 קהילות בנישות שונות,10 קורסים לניהול קהילות,עוד רגע ומלווה את הסטרטאפ השלישי שפונה לקהילות השפעה ומוניטיזציה.
מרצה על בניית קהילות ו..סליקות.
מובילה מיזם חדש שנקרא #ואהבת_לבנות_קהילות ,שיהיה מיזם בינלאומי.
בימים אלה בגיוס מימון המוני עצמאי להוצאת ספרי הראשון על קהילות-
“תראו אותי-סיפורן של קהילות השפעה בעידן החדש”.
יזמית ועצמאית כבר 12 שנה.
אמא של טל,דור ורומי.בת 45 מיבנה
דיג’י של מוסיקה אלקטרונית
קמה כל בוקר להשפיע ולהיות מושפעת מאנשים כמוכם.

דילוג לתוכן